Warsztaty dla rad rodziców

Środa, 6 Grudnia 2017, 10:49

Prezydent Miasta Pruszkowa oraz Instytut Inicjatyw Pozarządowych zapraszają rodziców zainteresowanych działaniem w radach rodziców na WARSZTATY DLA RAD RODZICÓW - poniedziałek
11 grudnia 2017, w godz. 18.00-20.00 w Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego w Pruszkowie, plac Jana Pawła II nr 2.

W programie warsztatów

• podstawy prawne dotyczące działania rad rodziców
  • kompetencje rady rodziców i jej zorganizowanie do działania
  • finanse rady rodziców